Бої в Курській області: військовий експерт пояснив, яка зараз мета в ЗСУ

Військовий експерт пояснив, у чому зараз полягає головна задача ЗСУ на території Курської області рф, та чого чекати українцям від цієї операції далі.
Читать на русском
фронт, війна

Армія рф дуже велика, але вона дуже повільно розгортається та ухвалює якісь рішення, і на початку операції ЗСУ в Курській області це зіграло нам на руку.

Про це розповів військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Сергій Грабський в інтерв'ю Світлані Орловській.

"Противник, поки усвідомив, що відбулося, поки задіяв якісь управлінські кроки, поки ці кроки почали втілюватися в життя, такий важливий ресурс в нашій війні як час вони витратили.

Тобто на сьогоднішній день наша задача – наносити максимальне ураження противнику, здійснюючи заходи статичної або мобільної оборони, можливо навіть маневр відходу, тому що це не наша територія, але за умов нанесення максимально великої шкоди противнику", – заявив Сергій Грабський.

Військовий експерт наголосив, що найголовніша задача будь-якої оборонної операції – це знищення бойового потенціалу противника або, інакше кажучи, сточування сил противника.

"Отже, не треба робити трагедії, якщо ми будемо відходити з Курської області, тому що ми свою задачу вже виконали. Противник боїться, противник зосереджує на інших напрямках сили, які не можуть бути задіяні в активних бойових діях, а це ресурси, це витрати.

Тому бої там можуть носити різний різний вид і і мати різний характер, але я би дуже просив не робити якоїсь трагедії, якщо ми будемо, виконуючи свої завдання, наносячи удари противнику, виходити", – додав Сергій Грабський.

Останні новини України:

Контрнаступ рф у Курській області: військовий розповів, як змінилася ситуація.

На прикладі Авдіївки та Бахмута: військовий експерт пояснив, що означатиме втрата Покровська.

Загроза наступу на Дніпропетровщину: експерт розповів, чого чекати в разі захоплення Покровська.


«В середньому десь двічі на місяць»: експерт розповів, як часто рф може влаштовувати масштабні обстріли України

Вже не вперше НАТО під атакою російських дронів, – експерт про атаку на Румунію

Обстріли не змінять ситуацію на фронті: експерт пояснив, чому загрози рф не вплинуть на лінію бойового дотику

«На півдні ми маємо тактичну перевагу»: експерт розповів про ситуацію на Запорізькому напрямку

«Зупинитися буде неможливо»: експерт попередив про ризики початку війни міст

«Треба сконцентрувати угрупування на 150-200 тисяч»: експерт оцінив, чи є загрози наступу рф з півночі

В України з’являться свої КАБи: експерт пояснив, як це змінить ситуацію на фронті

Мир або мобілізація: експерт розповів про зміну настроїв російських воєнкорів

«Має бути зазначений моніторинг припинення вогню»: експерт пояснив, чому перемир'я з росією ніколи не спрацюють

«Питання нашої війни буде одним із»: експерт оцінив, чи досягнуть Сі та Трамп миру в Україні

«Дуже довго ховали голову у пісок»: експерт пояснив, чому країнам Балтії треба готуватися до війни

Війна в Арктиці: експерт розповів, до чого готувалися на масштабні навчання НАТО Aurora 26 у Балтійському морі

Ми можемо і маємо шанси проривати ППО довкола москви, – експерт про парад 9 травня

Це як невловимий месник, - військовий експерт про потужність дронів у сучасній війні

«Це буде пекельний тиждень»: експерт оцінив атаку на москву напередодні параду

«Якби охоронець у супермаркеті мав пістолет…»: експерт пояснив, чому потрібна легалізація зброї

Тихий бій: експерт пояснив, навіщо Білорусь будує дороги до українського кордону

Переломного моменту на фронті немає: експерт оцінив, чи вдасться завершити російсько-українську війну мирним шляхом

Інформаційно-психологічна операція рф: експерт пояснив, звідки з’явились повідомлення про напівоточення Сум

Показати ще