Вибухи і багато "швидких": в Криму уразили "жирну" ціль

У Криму дуже гучно – в Мережі з’явилися перші кадри з місця вибухів і дані про подію, на яку російські загарбники точно не очікували.
Читать на русском
Вибух

В Криму гримлять потужні вибухи, пише Politeka.net з посиланням на місцеві Telegram-канали.

На місце НП, як повідомляють очевидці, прямують машини «швидкої допомоги». За неофіційними даними, на еродромі "Саки" уражений склад із боєприпасами.

"Ракети "повітря-повітря" в Саках полетіли в повітря. Разом із бортами", - повідомляє «Кримський вітер» із посиланням на своє джерело.

Місцеві також повідомляють, що відбувається детонація боєприпасів.

Окрім цього, потужні вибухи було чути в районі Окунівки та у Сімферополі.

Підкреслимо, що аеродром «Саки» має важливе значення для армії загарбників в окупованому Криму, оскільки використовується для базування винищувачів та іншої військової авіації.

Раніше Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський зробив нову заяву щодо звільнення Криму.

«Це реалістично. Звичайно, це велика військова таємниця», - відповів Сирський на запитання журналістів, чи є можливим для України звільнення тимчасово окупованого Криму.

За словами Сирського, Україна зробить усе можливе для досягнення міжнародно визнаних кордонів 1991 року.

Також Сирський повідомив, що через перевагу Росії в авіації та протиповітряній обороні, Україна все частіше використовує безпілотники. За його словами, українська армія воює «не кількістю, а якістю», тоді як безпілотники відіграють «таку ж важливу роль, як і артилерія».

Останні новини України:

РФ готується до нової хвилі наступу - подробиці.

Як ЗСУ використають F-16 щойно вони прибудуть.

Нове загострення: коли на фронті буде найскладніший період.


«Росіяни вигадали більш лиху інтригу»: експерт розповів, як путін намагається втягнути Білорусь у війну

Легенда прикриття: експерт пояснив мету ударів по трасі, що сполучає росію з Кримом

«Може бути непереливки»: експерт розповів, де біля кордонів з НАТО росія вже будує військові бази

Військові бази біля кордону з НАТО: експерт оцінив, коли росія готується до вторгнення

Нам потрібно виснажити противника швидше, ніж він нас, – експерт про ракети та артилерію

Ефективність ракет: експерт пояснив, у чому складність ракетної програми

Політолог про візит Сі Цзіньпіна до КНДР: «Йде подальше загострення»

Атака на нафтовий термінал: експерт розповів, як почався Петербурзький міжнародний економічний форум

«В середньому десь двічі на місяць»: експерт розповів, як часто рф може влаштовувати масштабні обстріли України

Вже не вперше НАТО під атакою російських дронів, – експерт про атаку на Румунію

Обстріли не змінять ситуацію на фронті: експерт пояснив, чому загрози рф не вплинуть на лінію бойового дотику

«На півдні ми маємо тактичну перевагу»: експерт розповів про ситуацію на Запорізькому напрямку

«Зупинитися буде неможливо»: експерт попередив про ризики початку війни міст

«Треба сконцентрувати угрупування на 150-200 тисяч»: експерт оцінив, чи є загрози наступу рф з півночі

В України з’являться свої КАБи: експерт пояснив, як це змінить ситуацію на фронті

Мир або мобілізація: експерт розповів про зміну настроїв російських воєнкорів

«Має бути зазначений моніторинг припинення вогню»: експерт пояснив, чому перемир'я з росією ніколи не спрацюють

«Питання нашої війни буде одним із»: експерт оцінив, чи досягнуть Сі та Трамп миру в Україні

«Дуже довго ховали голову у пісок»: експерт пояснив, чому країнам Балтії треба готуватися до війни

Показати ще