Жахлива атака на Харків: два КАБи влучили в гіпермаркет, є загиблі та поранені - фото

Читать на русском
Жахлива атака на Харків: два КАБи влучили в гіпермаркет, є загиблі та поранені - фото Жахлива атака на Харків: два КАБи влучили в гіпермаркет, є загиблі та поранені - фото

Війська рф у суботу вдень вдарили по будівельному гіпермаркету в спальному районі Харкова.

Мер Харкова Ігор Терехов заявив, що, за попередніми даними був приліт у спальному районі Харкова у щільній цивільній забудові.

"Попередньо приліт у спальному районі міста, у щільній цивільній забудові. Інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється. Усі відповідні служби працюватимуть на місці влучання".

Пізніше Терехов додав, що, за попередньою інформацією, влучання сталося в будівельний гіпермаркет.

"Маємо інформацію про жертви та постраждалих – потребує уточнення", – додав він.

З’явились перші фото з місця влучання російських КАБів у будівельний гіпермаркет в Харкові.

Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов заявив, що окупанти вдарили по цивільній торгівельній інфраструктурі, внаслідок чого виникла пожежа. Кількіть постраждалих уточнюється.

Пізніше він уточнив, що в будівельний гіпермаркет влучили два російських КАБа, внаслідок чого виникла пожежа на площі 15 тисяч квадратних метрів. Синєгубов заявив, що кількість загиблих зросла до двох.

"Маємо велику кількість людей, зниклих безвісті. Багато поранених", - заявиви Терехов.

За інформацією від керівництва магазину, на момент удару у приміщенні могло знаходитись близько 200 людей. Також наразі відомо про 15 працівників гіпермаркету, які не виходять на зв’язок - мер Харкова Терехов.



Перед цим Синєгубов повідомив, що росіяни вдарили КАБом по Куп’янськ-Вузловому. Щонайменше пʼять людей зазнали поранень, пошкоджені автомобіль екстреної допомоги та одне цивільне авто.

Як повідомляла Politeka, Мусієнко розповів, навіщо росія звернулася до Китаю по летальну військову допомогу.

Також Politeka писала про те, що Бондаренко розповів, чому Захід хоче посадити Україну за стіл переговорів.



«Світ скочується до протистояння на морях»: експерт оцінив ризики в Балтійському морі

Ультраправа політика насилля, помішана на історизмі: експерт прокоментував насильство проти українців у Польщі

Масштабувати виробництво ракет до Patriot партнери України не можуть: експерт розповів чому виникли проблеми зі збиттям балістики

«Росія фактично висунула ультиматум»: експерт оцінив, чи почнеться велика війна у морях і океанах

Гра веж кремля: експерт пояснив, що відбувається навколо партії «Яблуко» і виборів в рф

Потужність велика, а точність низька: експерт розповів, у чому небезпека північнокорейських ракет, які постачають росії

«Не тому, що він любить росію»: експерт пояснив, чому Маск не дає Starlink для ударів по рф

«Кремль ухвалив рішення»: експерт оцінив, чи буде знято блокаду в Чорному морі

«США нам не дадуть своїх запасів»: експерт пояснив, чому партнери не передають Україні ракети до Patriot

Пасивна фаза, санкції і ядерка: експерт оцінив, чи є шанс на переговори з росією

Це характеристика війни на виснаження, – експерт про замахи на військових та еліти

«Війна знову стала війною»: експерт пояснив, чому переговорний процес зупинився

«Наступні 2-3 місяці стануть визначальними»: експерт оцінив, чи готується у росії мобілізація

Це може бути предметом для торгів, – експерт про рішення Трампа щодо ліцензії на Patriot

«Ця гонка нескінченна»: експерт пояснив, чому ракет ППО всім завжди не вистачатиме

Маховик протистояння: експерт оцінив, чи полетять ще російські ракети до Польщі

«Генерал Драпатий пройшов усі щаблі»: експерт розповів про нового головнокомандувача

«Це ворота у світ»: експерт пояснив, чому важливо захистити судна у Чорному морі та порти

Румунія стає ключовим провідником сил НАТО, - експерт про збиття російських дронів

Показати ще