Новий наступ, що відбувається на Харківщині: ворог підбирається за закріплюється

Сили оборони продовжують відсіч збройної агресії з боку росіїської федерації, триває розгортання резервів для стабілізації ситуації на Харківщині.
Читать на русском
Вовчанськ Вовчанськ

Як повідомляє Politeka.net з посиланням на Генштаб ЗСУ, на Харківському напрямку оперативна обстановка залишається складною та динамічно змінюється.

«Ведуться бойові дії на напрямках Пильна - Лук’янці, Пильна - Глибоке, Пильна - Олійникове, Муром - Бугруватка. Крім того, противник проводить штурмові дії на напрямках Стрілеча - Глибоке, Олійникове - Глибоке, Оліникове - Лук’янці, Муром - Стариця, Плетенівка – Тихе», - йдеться у зведенні.

Ведуться бої за місто Вовчанськ. В Генштабі ЗСУ підкреслюють, що ворог задіяв значні сили для ведення наступу на місто у складі до 5 батальйонів та не рахується із власними втратами.

«На даний час ворог має тактичний успіх. Сплановано заходи щодо знищення противника, який вклинився в нашу оборону», - повідомили в Генштабі.

Тим часом аналітики Deep State констатують, що ворог фактично зайняв населені пункти Мороховець-Олійникове-Зелене та продовжує свій рух в напрямку села Липці. Тривають активні бої за Лук'янці, які ворог майже повністю окупував.

Окупанти намагаються закріпитися в Глибокому, здійснюються спроби просуватися піхотою, але перебувають під постійним вогнем, зокрема, FPV-дронів Сил Оборони, що значно ускладнює пересування.

«Але, на жаль, їх це не зупиняє», - повідомляють аналітики.

Крім того, противник продовжує підбиратися до Вовчанська, закріплятися на околицях для подальшого заходу в місто. Українські захисники зустрічають окупантів вогнем і докладають зусилля, щоб стримати натиск.

Окупанти зосередилися на спробах закріпитися на наявних рубежах для подальшого просування.

«Ураження з боку Сил Оборони ускладнює рух, ворог місцями перегруповується та більшу увагу зосередив на обстрілах населених пунктів, тим самим використовує можливість завести додаткові резерви», - йдеться у звіті Deep State.

Останні новини України:

Нова страшна атака: будинки спалахнули, як смолоскипи.

Їй було всього 12 років - нова трагедія сколихнула Україну.

Пряме влучання: на ранок від будинків залишилися тільки руїни, стіна і сходи.

Опубліковано:
Теги:

Відрізати росію у Чорному і Балтійському морях – це порушення цілого ланцюга логістики, – Олександр Мусієнко

Повітряна фаза має вирішальне значення, – експерт про удари вглиб рф

План путіна: експерт пояснив, навіщо росіяни бомблять житлові будинки в Україні

Свідома акція: публіцист пояснив, хто зіштовхнув Україну і Польщу на темі Волинської трагедії

Чим більше ворог воює, тим більші у нього збитки, – експерт про діпстрайки ЗСУ

Нам відомі плани російського командування, – експерт про наступ на Чернігів

Другий Афганістан: офіцер Армії оборони Ізраїлю пояснив, чому не можна дати Ірану розвиватися

Наші спецпідрозділи працюють проти росії відповідно до концепції примусу до миру, – Микола Томенко

«Гармати замість масла»: експерт оцінив, чи торкнеться паливна криза в рф саме військових

«Білорусь кинулася під крило москви»: експерт оцінив, якою буде реакція на тиск України

«Є охорона кордону, а є оборона кордону»: експерт оцінив, чи нам потрібна ескалація з Білоруссю

«Росіяни вигадали більш лиху інтригу»: експерт розповів, як путін намагається втягнути Білорусь у війну

Легенда прикриття: експерт пояснив мету ударів по трасі, що сполучає росію з Кримом

«Може бути непереливки»: експерт розповів, де біля кордонів з НАТО росія вже будує військові бази

Військові бази біля кордону з НАТО: експерт оцінив, коли росія готується до вторгнення

Нам потрібно виснажити противника швидше, ніж він нас, – експерт про ракети та артилерію

Ефективність ракет: експерт пояснив, у чому складність ракетної програми

Політолог про візит Сі Цзіньпіна до КНДР: «Йде подальше загострення»

Атака на нафтовий термінал: експерт розповів, як почався Петербурзький міжнародний економічний форум

Показати ще