Дмитро Снєгирьов розповів, чому росіяни звинуватили Естонію в атаці аеродрому у пскові

Військовий експерт Дмитро Снєгирьов прокоментував інформацію російських пропагандистів про те, що аеродром у пскові атакували безпілотники з території Естонії.
Читать на русском
Дмитро Снєгірьов

Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

Як пояснює гість програми, цю тему роздули, тому що обстріл пскова був 30 серпня, а з 1 по 6 вересня на території білорусі йшли спільні військові навчання російського контингенту та Збройних Сил республіки білорусі. Принагідно він нагадує, що білорусь цікава росії в моменті можливості реалізації Сувалкського коридору, який з'єднуватиме території білорусі з калінінградською областю росії.

«Тому не випадково росіяни спробували натягнути сову на глобус, тобто звинуватити балтійські країни у можливій участі або наданні своєї території для завдання ударів з використанням безпілотних летальних апаратів по території росії. Відстань до Естонії справді близько 50 кілометрів у той час як відстань до українських кордонів близько 700 кілометрів. Але версія натягнута», - пояснює Дмитро Снєгирьов.

До того ж, додає він, треба відокремити зерна від полови та звернути увагу на те, що інформацію вкинули через турецькі джерела, а це момент інформаційно-психологічних операцій. Крім цього, зазначає експерт, інформацію вкинули через другорозрядні так звані ЗМІ, але миттєво підхопила російська федерація.

«Кількість ЗМІ, які перепублікували цей відвертий фейк, зашкалює, а це перша характеристика інформаційно-психологічних операцій. Плюс цільова аудиторія – не російська. Відповідно, це елемент військово-політичного тиску насамперед на балтійські країни», - додає Дмитро Снєгирьов.

Як повідомляла Politeka, Сидоренко розповів про видатного українського авангардиста Бориса Косарева, учнем якого йому пощастило бути.

Також Politeka писала про те, що Ус пояснив, чому Україні так поступово та обережно дають зброю.


Історія з диверсією проти «Турецького потоку» – операція російських спецслужб: думка експерта

Зерно, дрони і перспективи: експерт оцінив, у чому співпрацюватимуть Україна та Сирія

"Неможливо без величезних втрат": експерт пояснив, чому росіяни не можуть силою взяти Донбас

Іран – це велика загроза для людства, не тільки для США, – експерт пояснив, чому операція США була необхідна

«По другу нашого ворога завдано удару»: експерт оцінив наслідки війна на Близькому Сході для України

У нас із Ізраїлем спільні вороги: експерт заявив, що проти спільних ворогів треба боротися разом

Пахне ціною 200 доларів за барель і танкерами, що горять, більше, ніж світом, – політтехнолог Ірану

«Є три способи завербувати людину»: військовий пояснив, як кремль знаходить своїх агентів

«Тіньовому флоту не має бути життя»: експорт оцінив успішний удар Сил Оборони по Усть-Лузі

Черговий ракетно-дроновий обстріл України: експерт заявив, що балтійські країни можуть видихнути

Дві козирні карти: експерт заявив, що Україна стає привабливішим союзником, ніж США

«Живуть у парадигмі старих воєн»: експерт пояснив, чому США не перемогли Іран

Українські експерти вже на Близькому Сході: експерт оцінив, чи має віддячити Захід

Аналог ізраїльського «Залізного куполу»: експерт розповів про посилення української ППО

«Світ може спалахнути»: експерт оцінив, чи можуть регіональні війни вилитися в одну глобальну

"Ми порушили плани противника", - експерт пояснив цілі росії на весняну військову кампанію

Угорщина затримала українських інкасаторів: експерт оцінив, чи час ремонтувати нафтопровід «Дружба»

Росіяни вже взламували наші реєстри: аналітик пояснив, у чому небезпека виборів онлайн для України

Середньозважений сценарій: експерт оцінив, як довго ще триватиме війна і чи повернуться українці з-за кордону

Показати ще