Ворог намагається оточити сили ЗСУ і знімає зі зберігання техніку: де готується наступ

За минулу добу на Донецькому та Луганському напрямках відбито 14 атак ворога, знищено дві артилерійські системи, 11 одиниць бойової броньованої техніки та 10 ворожих автомобілів.
Читать на русском
колона техніки рф, танки, війна, армія рф

Про це, як пише Politeka.net, повідомляється в новому зведенні Генштаба ЗСУ.

Так, згідно з новими даними, на Донецькому напрямку підрозділи окупантів зосереджують основні зусилля на веденні наступальних дій з метою оточення наших військ у районах Лисичанськ, Сєверодонецьк та блокуванні основних логістичних шляхів.

На Лиманському напрямку ворог закріплюється у населеному пункті Лиман, проводить перегрупування для подальшого наступу на Слов’янськ.

На Сєверодонецькому напрямку противник закріплюється на північно-східних та південно-східних околицях міста Сєверодонецька: для посилення угруповання перекинув з території рф боєприпаси та техніку.

На Бахмутському напрямку окупанти перегруповуються для подальшого наступу на напрямку Олександропілля – Комишуваха.

На Запорізькому напрямку окупанти посилили угруповання за рахунок переміщення з району міста Мелітополь у напрямку населеного пункту Василівка до 120 одиниць озброєння і військової техніки.

Для поповнення втрат угруповання військ окупанти переміщують з росії та тимчасово окупованого Криму зняту зі зберігання військову техніку.

На Миколаївському напрямку з метою проведення наступальних дій для повернення втрачених позицій противник перекинув окремі підрозділи на визначені напрямки. На Криворізькому напрямку ворог продовжує артилерійські обстріли військ ВСУ та веде контрбатарейну боротьбу.

Нагадаємо, Шмигаль вказав на трагічну деталь за жертвами російського вторгнення.

Як повідомляла Politeka, окупанти не вгамовуються, під удар потрапив Криворізький район.

Також Politeka писала, що мобілізовані з "Л/ДНР" влаштували перестрілку з росіянами.


Обстріли не змінять ситуацію на фронті: експерт пояснив, чому загрози рф не вплинуть на лінію бойового дотику

«На півдні ми маємо тактичну перевагу»: експерт розповів про ситуацію на Запорізькому напрямку

«Зупинитися буде неможливо»: експерт попередив про ризики початку війни міст

«Треба сконцентрувати угрупування на 150-200 тисяч»: експерт оцінив, чи є загрози наступу рф з півночі

В України з’являться свої КАБи: експерт пояснив, як це змінить ситуацію на фронті

Мир або мобілізація: експерт розповів про зміну настроїв російських воєнкорів

«Має бути зазначений моніторинг припинення вогню»: експерт пояснив, чому перемир'я з росією ніколи не спрацюють

«Питання нашої війни буде одним із»: експерт оцінив, чи досягнуть Сі та Трамп миру в Україні

«Дуже довго ховали голову у пісок»: експерт пояснив, чому країнам Балтії треба готуватися до війни

Війна в Арктиці: експерт розповів, до чого готувалися на масштабні навчання НАТО Aurora 26 у Балтійському морі

Ми можемо і маємо шанси проривати ППО довкола москви, – експерт про парад 9 травня

Це як невловимий месник, - військовий експерт про потужність дронів у сучасній війні

«Це буде пекельний тиждень»: експерт оцінив атаку на москву напередодні параду

«Якби охоронець у супермаркеті мав пістолет…»: експерт пояснив, чому потрібна легалізація зброї

Тихий бій: експерт пояснив, навіщо Білорусь будує дороги до українського кордону

Переломного моменту на фронті немає: експерт оцінив, чи вдасться завершити російсько-українську війну мирним шляхом

Інформаційно-психологічна операція рф: експерт пояснив, звідки з’явились повідомлення про напівоточення Сум

Уіткофф і Кушнер обрали дуже своєрідний підхід, – Сем Чарап про мирні переговори

Фронтир свободи: експерт пояснив, як буде виглядати нова система колективної безпеки Європи

Показати ще