"Плани Кремля зламано": Резніков повідомив про відступаючих окупантів і де зараз найважчі бої

«Російські окупанти зазнали поразки під Києвом. Перший бій за столицю українські захисники і захисниці виграли»
Читать на русском
"Плани Кремля зламано": Резніков повідомив про відступаючих окупантів і де зараз найважчі бої "Плани Кремля зламано": Резніков повідомив про відступаючих окупантів і де зараз найважчі бої

Про це у своєму Facebook написав очільник Міноборони України Олексій Резніков, повідомляє Politeka.net.

«Київщину звільнено від ворога. Він також відступає на Чернігівщині та Сумщині, щоб перегрупувати сили і змінити напрямок ударів. Це – беззаперечне свідчення, що плани Кремля зламано. Водночас наші серця сповнені болю за сотнями мирних громадян, які були по-звірячому закатовані російськими солдатами. Тільки у Бучі кількість загиблих вже більша, ніж у Вуковарі», - написав міністр.

За словами Резнікова, це зло обов’язково буде покаране.

«Наша розвідка послідовно встановлює особи загарбників та вбивць. Усіх! Кожен у свій час отримає те, що «заслужив», - запевнив міністр.

Також очільник Міноборони повідомив, що зараз продовжуються важкі бої на Харківщині, Луганщині, Донеччині.

"Наші війська відтісняють окупантів на Херсонщині. У непростій ситуації залишається Чернігів. Героїчно б’ються захисники Маріуполя, які вже стали легендами сьогодення. Здається, усі вже усвідомили, що найцінніше в Україні – люди. Тисячі і тисячі людей сьогодні виборюють майбутнє для України, для усіх майбутніх поколінь українців. Щоб українці самі визначали свою долю і ніколи не були змушені жити під пануванням нелюдей…» - написав Резніков.

Вуковарська різанина – найбільше масове вбивство війни за незалежність Хорватії – відбулася 18-20 листопада 1991 року.
Тоді було вбито, за різними даними, від 255 до 264 осіб, цивільних осіб та військовополонених, переважно пацієнтів місцевого госпіталю.У 2007 році Гаазьким судом генерал армії Югославії Міле Мкршич був засуджений до 20 років ув'язнення.

Нагадаємо, втрати РФ в Україні вже досягли розмірів інших армій світу.

Також Politeka.net писала, що окупанти готуються до наступу - де чекати удару.

Крім того Politeka.net повідомляла, що деяким чоловікам дозволили перетинати кордон у період воєнного стану.


«Світ скочується до протистояння на морях»: експерт оцінив ризики в Балтійському морі

Ультраправа політика насилля, помішана на історизмі: експерт прокоментував насильство проти українців у Польщі

Масштабувати виробництво ракет до Patriot партнери України не можуть: експерт розповів чому виникли проблеми зі збиттям балістики

«Росія фактично висунула ультиматум»: експерт оцінив, чи почнеться велика війна у морях і океанах

Гра веж кремля: експерт пояснив, що відбувається навколо партії «Яблуко» і виборів в рф

Потужність велика, а точність низька: експерт розповів, у чому небезпека північнокорейських ракет, які постачають росії

«Не тому, що він любить росію»: експерт пояснив, чому Маск не дає Starlink для ударів по рф

«Кремль ухвалив рішення»: експерт оцінив, чи буде знято блокаду в Чорному морі

«США нам не дадуть своїх запасів»: експерт пояснив, чому партнери не передають Україні ракети до Patriot

Пасивна фаза, санкції і ядерка: експерт оцінив, чи є шанс на переговори з росією

Це характеристика війни на виснаження, – експерт про замахи на військових та еліти

«Війна знову стала війною»: експерт пояснив, чому переговорний процес зупинився

«Наступні 2-3 місяці стануть визначальними»: експерт оцінив, чи готується у росії мобілізація

Це може бути предметом для торгів, – експерт про рішення Трампа щодо ліцензії на Patriot

«Ця гонка нескінченна»: експерт пояснив, чому ракет ППО всім завжди не вистачатиме

Маховик протистояння: експерт оцінив, чи полетять ще російські ракети до Польщі

«Генерал Драпатий пройшов усі щаблі»: експерт розповів про нового головнокомандувача

«Це ворота у світ»: експерт пояснив, чому важливо захистити судна у Чорному морі та порти

Румунія стає ключовим провідником сил НАТО, - експерт про збиття російських дронів

Показати ще