З території Білорусі по Києву випустили ракету, що відомо: "Кілька хвилин тому..."

Головнокомандувач збройними Силами України Валерій Залужний повідомив про нові військові дії з боку Білорусі, і назвав цей черговим військовим злочином. 
Читать на русском
З території Білорусі по Києву випустили ракету, що відомо: "Кілька хвилин тому..."

Валерій Залужний повідомив у своєму Фейсбук про запуск крилатої ракети з боку Республіки Білорусь, повідомляє Politeka.net.

"Повітряні Сили ЗС України кілька хвилин тому збили крилату ракету, випущену по столиці України з території Республіки Білорусь літаком ТУ-22.

Це черговий військовий злочин СБ і РФ", - йдеться в повідомленні.

Публікація швидко зібрала коментарі:

"Спасибі! Наша армія найкраща!", "Ми вами пишаємося! Ви наша гордість ЗСУ!", "Наші Повітряні Сили найповітряніші і найсильніші! Спасибі за збережені життя! А кривавий мордор буде зруйнований. Слава Україні!", "Спасибі! Молимося! Ви сила!", - підтримали армію українці.

"Київ. Кажуть, що ППО ЗСУ збило ракету, випущену з боку Білорусі. У будинках повибивало шибки. У мене 1-й поверх, кілька вікон поламало, шибки цілі", - написав очевидець у ФБ.

Зазначимо, прес-секретар президента країни-агресора Дмитро Пєсков повідомив, що делегація з Росії прибула в Білорусь на переговори з українцями й готова почати їх в Гомелі.

Однак президент України Володимир Зеленський відповів, що Україна погодилася б на переговори в Білорусі, якби з її боку не було бойових дій.

Нагадаємо, пожежа охопила нафтобазу на Київщині після атаки окупантів

Як повідомляла Politeka, Зеленський розкрив плани Кремля щодо України

Також Politeka писала, попадання ВОП в багатоповерхівку Києва, що відомо


Це як невловимий месник, - військовий експерт про потужність дронів у сучасній війні

«Це буде пекельний тиждень»: експерт оцінив атаку на москву напередодні параду

«Якби охоронець у супермаркеті мав пістолет…»: експерт пояснив, чому потрібна легалізація зброї

Тихий бій: експерт пояснив, навіщо Білорусь будує дороги до українського кордону

Переломного моменту на фронті немає: експерт оцінив, чи вдасться завершити російсько-українську війну мирним шляхом

Інформаційно-психологічна операція рф: експерт пояснив, звідки з’явились повідомлення про напівоточення Сум

Уіткофф і Кушнер обрали дуже своєрідний підхід, – Сем Чарап про мирні переговори

Фронтир свободи: експерт пояснив, як буде виглядати нова система колективної безпеки Європи

Дешеві засоби враження проти винищувачів: експерт розповів про особливості війн перехідного періоду

«Це дуже серйозна розвідознака»: експерт оцінив, що може означати Великоднє перемир'я

«Ескалація буває перед деескалацією»: експерт оцінив, коли розпочнуться реальні мирні переговори

Почали озброюватися: експерт оцінив, чи почне росія агресію проти країн Балтії та Північної Європи

Історія з диверсією проти «Турецького потоку» – операція російських спецслужб: думка експерта

Зерно, дрони і перспективи: експерт оцінив, у чому співпрацюватимуть Україна та Сирія

"Неможливо без величезних втрат": експерт пояснив, чому росіяни не можуть силою взяти Донбас

Іран – це велика загроза для людства, не тільки для США, – експерт пояснив, чому операція США була необхідна

«По другу нашого ворога завдано удару»: експерт оцінив наслідки війна на Близькому Сході для України

У нас із Ізраїлем спільні вороги: експерт заявив, що проти спільних ворогів треба боротися разом

Пахне ціною 200 доларів за барель і танкерами, що горять, більше, ніж світом, – політтехнолог Ірану

Показати ще