Стихія на Прикарпатті зруйнувала все на своєму шляху, відомо про жертви: "Греблю знесло і..."

Кадри події
Читать на русском
Стихія на Прикарпатті зруйнувала все на своєму шляху, відомо про жертви: "Греблю знесло і..." Стихія на Прикарпатті зруйнувала все на своєму шляху, відомо про жертви: "Греблю знесло і..."

На Прикарпатті повінь призвела до затоплення тисяч будинків і руйнування доріг. Кадри катастрофи розлетілися по мережі

Як стало відомо, в Чернівецькій області річка Прут вийшла з берегів. Станом на 11:00 24 червня рівень води в річці досяг позначки 569 см. (Щоб подивитися відео з місць подій, доскрольте до кінця сторінки)

Підприємці та співробітники ДСНС чергували на Калинівському ринку, виклавши мішки з піском на в'їздах на територію. Таким чином люди намагаються стримати повінь. На цей час відомо, що до ринку підтоплена дорога, а також залізні ряди та частково контейнери опинилися у воді.

Повінь зруйнувала ж/д шляхи від Чернівців до Івано-Франківська. В результаті з 24 червня призупинено рух у напрямку Коломия - Снятин.

У прес-службі Львівської залізниці повідомили, що терміни відновлення полотна будуть залежати від нормалізації погоди.

Волонтер Яніна Лучейко у своєму Фейсбук повідомила, що через зсуви зникло карпатське озеро Криве.

Як зазначила волонтер, люди опинилися відрізані

"Два зсуву відбулися навколо озера, природну дамбу знесло і все понесло в Чорний Черемош", - сказано в публікації.

Також вода винесла речі людей з берегів карпатських річок у море.

"Хто знає, може люди, відпочиваючі на пляжі зможуть впізнати свої речі", - написала Лучейко.

[embed]https://www.facebook.com/lucheyko/posts/2658122141099838?__cft__

Наразі відомо про трьох жертв повені, ще одна людина пропала безвісти. Ситуація оцінюється як критична.

На місці працюють прем'єр-міністр Денис Шмигаль і глава МВС Арсен Аваков. На комісії ТЕБ та НС збираються розглянути виділення грошей на подолання наслідків негоди.

[embed]https://www.facebook.com/NashePrykarpattia/posts/2936137239842230?__cft__

Нагадаємо, Чернівці готують до термінової евакуації: що відбувається, офіційну заяву влади.

Як повідомляла Politeka, вулиці в Україні перетворилися на бурхливі річки, вода продовжує прибувати: хто сьогодні постраждає від нового удару стихії.

Також Politeka писала, що сильна стихія обрушилася на Україну, рух паралізовано: кадри.

Опубліковано:
Теги:

«Війна знову стала війною»: експерт пояснив, чому переговорний процес зупинився

«Наступні 2-3 місяці стануть визначальними»: експерт оцінив, чи готується у росії мобілізація

Це може бути предметом для торгів, – експерт про рішення Трампа щодо ліцензії на Patriot

«Ця гонка нескінченна»: експерт пояснив, чому ракет ППО всім завжди не вистачатиме

Маховик протистояння: експерт оцінив, чи полетять ще російські ракети до Польщі

«Генерал Драпатий пройшов усі щаблі»: експерт розповів про нового головнокомандувача

«Це ворота у світ»: експерт пояснив, чому важливо захистити судна у Чорному морі та порти

Румунія стає ключовим провідником сил НАТО, - експерт про збиття російських дронів

«Говорив із настороженістю»: експерт оцінив, чи дослухається путін до Токаєва щодо заморозки війни

Намічається цікаве зрушення у переговорах, якщо виключити зайвий елемент, – Михайло Шейтельман

Це той генерал, який реально їздить по передовій смузі, – Михайло Кузаконь про нового головкома Драпатого

«Іншого способу ми не маємо»: експерт пояснив, чому треба продовжувати кампанію ударів по рф

Важливо вплинути на психологію путіна і більшості суспільства РФ: експерт розповів, куди потрібно спрямовувати удари

«Це призведе до тотальної катастрофи»: експерт пояснив, чим небезпечне поширення агресії Росії на Європу

«Тут ще треба переконати Лукашенка»: експерт оцінив, наскільки реальні загрози від рф для Польщі

Те ж НАТО, але без США: експерт розповів про рішення Коаліції рішучих для України

У масштабах країни 150 пошкоджених АЗС – це чверть відсотка: експерт оцінив наслідки ударів рф по українських АЗС

Потрібно забезпечувати порядок і контролювати забудовників, – експерт про детонацію у Вишневому

Піхота виконує функцію спецназу та розвідки, – військовий експерт про міські бої

Показати ще