Творячи сучасну історію

Читать на русском
Творячи сучасну історію Творячи сучасну історію

Між іншим, Трамп продемонстрував неабияке політичне чуття.

Він довго шукав причин не їхати на Велику Сімку, говорячи, що посиденьки в Канаді відриватимуть його від підготовки до зустрічі з Ином. Думаю, що політичне чуття підказувало, що з корейцем може вийти значно краще, ніж з “Сімкою”.

Про Бабченко: І ось, коли дим почав розвіюватись…

Власне “епохальність”, заявлена у спільній заяві Трампа з Ином зустрічі в Сінгапурі – це ще дуже спірне визначення. Вірніше, ми в Україні навчились не вірити красивим поетичним визнанням політиків. Поживемо-побачимо, що буде з ядерним роззброєнням Північної Кореї та миром на Корейському півострові. Дуже вже широкі тлумачення і загальний стиль “домовленостей” (прости Господи, нагадало про Мінські).

Але однозначно і американський, і північнокорейський лідер творили світову політику.

Рік тому ми боялися, щоб бравада і пікіровка цих двох не спровокувала війну. Сьогодні вони підписалися під запевненнями про мир.

Може миру ще немає, але розмови про мир значно кращі за розмови про війну. А “Сімка” переживе. Ось побачите.

Богдан Яременко, дипломат, голова правління фонду «Майдан закордонних справ»

Опубліковано:
Теги:

Спецзв'язок, таємна комунікація і допомога: експерт розповів, як Китай і росія зв'язують США на Близькому Сході

«Це безнадійна історія»: експерт пояснив, чому у Трампа не вийде брати гроші з Ормузької протоки

У росії репутація, що вона проводить таємні операції з вбивства важливих людей, – Михайло Шейтельман про Ліндсі Грема

«Формене знущання»: експерт пояснив, чому Трамп досі не подзвонив путіну, як обіцяв

«У нас у небі з'являться американські F-35»: експерт пояснив, чому Трамп перейшов на бік України

Сьогодні це виглядає особливо цинічно, – Михайло Шейтельман про дозвіл на в'їзд до ЄС російських військових

"Трамп, Рютте, де Patriot?", - Михайло Шейтельман обурився, чому Україна досі не отримала ракети

Паливна змова: експерт оцінив, чи може дефіцит бензину бути підготовкою відставки путіна

Лукашенко може бути посередником або листоношою між росією та Китаєм, – експерт про візити до москви та Пекіна

«Він же кров завжди відчуває»: експерт оцінив, про що насправді Лукашенко говоритиме з путіним

Я вважав, що ми вже закрили сторінку взаємного вибачення, – Микола Томенко про конфлікт із Польщею

Юрій Ванетик розповів про те, чому довіра до американських ЗМІ падає та як її повернути

«Він уже тоді бачив це»: митрополит розповів про нового переговірника Трампа Феофіла III

«Держбезпека керує країною»: історик пояснив, хто насправді контролює владу у росії

Фактично це повернення США у сім'ю, – Микола Томенко про саміт G7 і підтримку України

Ніхто не знає умов угоди, який її термін дії і хто її підпише, – Михайло Шейтельман про угоду Трампа з Іраном

«Спалахи будуть, але це як курка без голови»: експерт оцінив, чи займеться Трамп росією після Ірану

«Не готова брати участь у всьому цьому»: Михайло Шейтельман розповів, куди пропала голова Нацбанку рф Набіуліна

Політика росії ідентична для Молдови, Грузії, Вірменії, України та Білорусі, – Тигран Авакян

Показати ще