Політтехнолог оцінив, чи вмовить Трамп союзників рф відмовитися від російської нафти

Політтехнолог Михайло Шейтельман заявив, що тариф у розмірі 25% для Індії – це перший крок Трампа на шляху до того, щоб позбавити росію союзників та передати цю безглузду державу Китаю, повідомляє Politeka.
Читать на русском
Дональд Трамп

Про це він розповів у своєму блозі.

Як зазначає експерт, Трамп уже анонсував мито проти Індії у розмірі 25%, і це може бути спойлер до його майбутніх дій. Тобто, констатує він, не варто очікувати мита у розмірі 100% для країн, які купують російську нафту, нехай це буде 25% проти Індії, але це поки що, мовляв, іншим союзникам росії варто задуматися.

«Але міністр фінансів США Скотт Бессент повідомив, що за підсумками переговорів із китайцями вони відкинули вимогу США щодо відмови від російської нафти. Тобто вони відмовилися перестати купувати російську нафту, це повідомив Скотт Бессен результат тих переговорів, про які ми навіть не знали і не чули. Китайці сказали, що захищатимуть свій енергетичний суверенітет і продовжать закупівлю російської нафти, незважаючи на загрози запровадження високих мит. Так і буде. Я теж думаю, що Китай не відмовиться від закупівлі російської нафти», - розповідає Михайло Шейтельман.

Проте, констатує він, якщо від російської нафти відмовиться лише Індія, то це вже добре, нам буде на третину менше воювати. Адже, зазначає експерт, Індія та ЄС покривають третину, якщо не більше, всіх військових витрат рф покупками нафти, а решту покривають Китай, Туреччина та Бразилія.

«По-друге, ми можемо ближче підійти до того, що відбудеться зустріч Трампа з Сі і вони домовляться про те, що все-таки, так, росію доведеться віддати китайцям. Це і буде рішенням цієї війни – росію віддадуть китайцям, обтяживши її, звісно, усіма боргами, репараціями. Китаю вигідно, щоб росія мала гроші, щоб вона була більш керована. Слухняна росія майбутнього буде в руках китайців, не європейців, звичайно. Нам таке треба, хай за ними хтось наглядає. За варварами потрібний нагляд, і китайський нагляд кращий, ніж ніякого», - полягає Михайло Шейтельман.

Як повідомляла Politeka, Мусієнко заявив, що росія не почне нормальні мирні переговори, поки не захопить повністю Донецьку і Луганську області.

Також Politeka писала про те, що Єрмолаєв оцінив, чи закінчиться російсько-українська війна новою розмовою про світову безпеку.


«Це гарантія війни»: експерт оцінив, чи не втечуть західні війська з України, якщо рф нападе знову

Душа стискається від темряви, від болю, горя та туги

Коли росіяни почали накопичувати війська на кордоні, треба було просто провести навчання НАТО в Україні, - Гаррі Табах

«Перемир'я допомогло організувати атаку»: експерт пояснив, чому Х-22 знову полетіли на Київ

Терпіння, техніка та демографія: філософ пояснив, чим насправді виграються війни

Прагматика проти фанатизму: експерт оцінив, який режим у Китаї нам потрібен

Це математика: експерт розповів, що потрібно зробити, щоб знищити всіх росіян, які зайшли на нашу територію

Світло, холод та ракетні удари: експерт оцінив прогрес на мирних переговорах

Виробництво та споживання: експерт пояснив, чому в Україні інфляція

Юрій Ванетик розповів про дивну, але затребувану логіку «Ради миру» Дональда Трампа

"Ще один плюс, який заробив собі Трамп": експерт пояснив, навіщо США погрожували Гренландії

«Всі ті ж тези»: експерт оцінив виступ Трампа у Давосі

Дипломат розповів, як росія з приходом путіна нищила авторитет України: «Виділялися мільярди доларів»

Рада несподіваних гостей: експерт пояснив, яку Раду миру створює Трамп

Якщо дати Америці захопити далеку Гренландію, то відгукнеться вся ця катастрофа у нас, – політтехнолог

Росіяни винищують все, що може називатися українським, – соціолог про окуповані території

Чи ефективний метод боротьби з корупцією – смертна кара? – експерт про досвід Південної Кореї

Політтехнолог пояснив, чому не можна допустити переходу Трампа на бік рф

Це буде найганебніша війна в історії США, – експерт про захоплення Гренландії

Показати ще