Погрожував взяти Київ за 3 дні, а через 3 роки зрозумів, що без корейців не впорається, - Аббас Галлямов про путіна

Російський політтехнолог Аббас Галлямов заявив, що залучення військ КНДР на боці росії у війні проти України свідчить про те, що путін програє.
Читать на русском
Путін

Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«Це, звичайно, політична катастрофа для путіна, тому що насамперед це буде виглядати як остаточне підтвердження того, про що фактично і без того загалом усі здогадуються. А тепер це буде така символічна точка жирна, підтвердження того, що він сам не може впоратися», - наголошує Аббас Галлямов.

Як він пояснює, той, хто може перемогти сам, не кличе нікого на допомогу, він не буде ганьбитися, якщо дві людини на вулиці б'ються і один з них кличе третьої, то це точно той, хто програє, він розуміє, що не може впоратися сам. І особливо це ганебно, додає експерт, якщо на допомогу кличе той, хто напав.

«Тобто, якби Україна покликала якихось корейців на допомогу, ну, це теж не дуже, але зрозуміло. Тобто первинно українці маленькі, їх набагато менше, у них маленька країна, у них менший обсяг ресурсів, вони фактично у становищі слабкого, і вони ось кличуть на допомогу. Але в цьому випадку путін напав, він великий, сильний, він погрожував взяти Київ за 3 дні, а через 3 роки зрозумів, що без корейців не впорається. Тому це справді дуже серйозна іміджева втрата», - пояснює Аббас Галлямов.

І кремль, констатує гість програми, намагається цю проблему вирішити, зокрема, вже й західні ЗМІ з посиланням на джерела у російській розвідці писали, мовляв, це корейці просять путіна дозволити їм взяти участь у війні, бо вони хочуть повчитися. На його думку, спроба класна, і той, хто це вигадав, молодець, але люди з критичним мисленням у росії, а тим паче на Заході на це не поведуться.

Як повідомляла Politeka, Єрмолаєв заявив, що не можна влада сприймати громадян як бойові одиниці.

Також Politeka писала про те, що Гендельман розповів, чим насправді є участь КНДР у війні на боці росії.


Сусід зі зброєю: Михайло Шейтельман оцінив, як Україна може протидіяти таким загрозам

Дефіцит Patriot проти російської балістики: експерт пояснив, як вирішити проблему

«Величезна та дрімуча»: експерт пояснив, як спотворення карти світу грає на руку рф

«На правах рівного партнера»: експерт оцінив домовленості України та країн Європи

«Це провал ППО росії»: експерт оцінив, чому кремль звалює провину за удари по портах на країни Балтії

«Трамп навіть не помітив»: експерт пояснив, навіщо путіну раптом знадобилося великоднє перемир'я

Місія Венса у Будапешті: експерт розповів, що трапилося з рейтингами Орбана

«Хитрість путіна перехитрила його самого»: журналіст розповів, куди скотилася росія

«Щоб у росіян відпало бажання виробляти балістику»: експерт розповів про плани України створити альтернативу Patriot

Ця співпраця має чітку зворотну вигоду: експерт пояснив, чому Україні вигідно допомогти на Близькому Сході

«Поспішаю всіх заспокоїти»: експерт оцінив, чи реально США за Трампа вийдуть з НАТО

Місія – рятувати життя

Приберемо всі буржуазні пилососи, колонки, месенджери та заживемо, як люди: експерт оцінив, куди заборони кремля відкидають росію

Росіяни посадили наші дрони РЕБом і запускали їх по Латвії, Литві та Естонії, - Михайло Шейтельман

«Чи вціліє Орбан під час цих виборів?», - політтехнолог про підтримку нинішнього глави Угорщини

Без дії Конституції відновити Україну неможливо, – Сергій Дацюк

«Країна нещасливих людей»: експерт пояснив, що не так з нашою політичною думкою

«Може, не треба?»: експерт оцінив, чи США повалять режим в Ірані

Юрій Ванетик розповів про цінність та корисність для США військового досвіду України

Показати ще