Після 5 листопада, коли вибори пройдуть, - Іван Ус про дозвіл на далекобійні удари по росії

Кандидат економічних наук Іван Ус розповів, чи справді цей тиждень багато в чому історичний для України, як каже президент Зеленський, і яких рішень чекати від Заходу.
Читать на русском
Іван Ус

Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«Безумовно, так. Треба розуміти, чому така заява робиться зараз, чому йдеться про цей тиждень? Тому що цього тижня буде «Рамштайн». Чим цей «Рамштайн» цікавий? Тим, що у ньому візьме участь президент США Байден, який не брав раніше участі у «Рамштайнах», а зараз візьме участь», - наголошує Іван Ус.

До того ж, додає він, до виборів у США залишається менше одного місяця, тобто зараз виборча кампанія доходить до апогею, Байден має величезну кількість внутрішніх питань, а він кидає все і їде на «Рамштайн» для України. На думку експерта, це певний сигнал, що Україна буде пріоритетом останнього етапу президентства Байдена.

А це все, розмірковує він, дає певну надію на те, що Україна отримає якісь додаткові можливості, що це вікно можливостей, що буде якесь озброєння і дозвіл на удари вглиб росії. Хоча, зазначає експерт, це радше розширення можливості ударів на 300 км, про це йтиметься, це й обговорюватиметься на «Рамштайні».

«Єдине, я чекаю на матеріалізацію дозволу після 5 листопада, коли вибори пройдуть, коли буде очевидно, хто виграв, хто програв. І тоді вже щось можна робити. Поки що немає 5 листопада, думаю, це будуть якісь такі половинчасті рішення, але з натяком, що, хлопці, дочекайтеся 5 листопада, нехай вибори пройдуть, і далі робіть не те, щоб усе, але багато чого, що б ви хотіли, що ви раніше не могли», - підсумовує Іван Ус.

Як повідомляла Politeka, Співак заявив, путіну буде дуже незручно відмовитися від мирних переговорів з Україною, які запропонує Китай.

Також Politeka писала, що Фрейн розповіла, до чого пропаганда вже готує росіян.


З початку широкомасштабної війни у ​​багатьох розплющились очі, – політолог про підтримку України з боку казахів

Логічно дискутувати про відносини України та Європи, а не красти інкасаторські автомобілі, – експерт про Орбан

«Україно, бережи Америку»: експерт прокоментував рішення допомогти дронами на Близькому Сході

Вибори після війни: ідеолог пояснив, як не поховати мрію

«Фармакологія в Україні – це питання остраху»: лікарка розповіла, у чому проблема

Юрій Ванетик розповів про те, як ситуація з Іраном вплине на рейтинги та імідж Трампа.

Cпеціально створює димову завісу: експерт оцінив операцію Трампа проти Ірану

Віра та надія допомагає Українському народу жити, боротися та любити

Захворювання можуть перейти у хронічну форму: дерматовенеролог розповіла, коли звертатись до лікаря після незахищеного статевого акту

Знищення демократичного українського проєкту, – Олесь Доній про мету путіна

«Приклад зруйнованого світу»: експерт пояснив, як вижити у новій світовій системі

Перша цифрова війна: експерт оцінив, як змінилося поле бою

Словам, що путін прагне до миру, вже рік, – політтехнолог заяв Уіткоффа

Дуже схоже на молитовний сніданок, лише без молитви і без сніданку, – експерт про перше засідання Ради миру Трампа

«Найближчим часом миру не буде»: військовий пояснив, для чого росіянам треба переговори

«Росія кине Сальдо та всіх інших»: експерт розповів про долю окупаційної влади

Юрій Ванетик розповів про інтерес США відкрити в Україні телеканал Newsmax

«Росіяни самі вистрілили собі в ногу»: експерт оцінив наслідки втрати Starlink і Telegram на фронті

Найближчі 2 тижні вирішальні – політик про можливу війну в Ірані

Показати ще