Те, що відбувається, не може відбуватися в цивілізованому світі, - Атаманюк про Чауса

Читать на русском
Те, що відбувається, не може відбуватися в цивілізованому світі, - Атаманюк про Чауса Те, що відбувається, не може відбуватися в цивілізованому світі, - Атаманюк про Чауса

У своєму блозі економіст Юрій Атаманюк заявив, що українська влада не змогла домовитися з молдовською про екстрадицію і це відобразилося на ситуації з Миколою Чаусом.

На думку експерта, Чаус – це відображення всієї української судової системи. Ситуація склалася так, розповідає він, що суддю не вдалося вчасно заарештувати, він виїхав за кордон і питання досі не закрите.

Принагідно Атаманюк нагадує, як пройшла зустріч із Санду в Грузії: вона відразу поставила питання про Чауса, а тоді, не сівши і не продовживши розмови, покинула кабінет. «Те, що відбувається, не може відбуватися в цивілізованому світі», - підкреслює економіст.

Він відзначає, що українська влада допустилася помилки, не домовившись із молдовською про екстрадицію. «Ми так агресивно захищаємо права блогера керуючого «NEXTA», якого зняли з літака в Мінську, але при цьому робимо ось такий «чортизм» з приводу того, що не можемо цивілізовано зробити екстрадицію з сусідньої країни», - констатує Атаманюк.

Як повідомляла Politeka, Чаплига заявив, що процесуальна цінність Чауса як свідка дорівнює нулю.

Також Politeka писала про те, що Телешун розповів, ким є суддя Чаус для Офісу Президента.


Опубліковано:
Теги:

Сьогодні це виглядає особливо цинічно, – Михайло Шейтельман про дозвіл на в'їзд до ЄС російських військових

"Трамп, Рютте, де Patriot?", - Михайло Шейтельман обурився, чому Україна досі не отримала ракети

Паливна змова: експерт оцінив, чи може дефіцит бензину бути підготовкою відставки путіна

Лукашенко може бути посередником або листоношою між росією та Китаєм, – експерт про візити до москви та Пекіна

«Він же кров завжди відчуває»: експерт оцінив, про що насправді Лукашенко говоритиме з путіним

Я вважав, що ми вже закрили сторінку взаємного вибачення, – Микола Томенко про конфлікт із Польщею

Юрій Ванетик розповів про те, чому довіра до американських ЗМІ падає та як її повернути

«Він уже тоді бачив це»: митрополит розповів про нового переговірника Трампа Феофіла III

«Держбезпека керує країною»: історик пояснив, хто насправді контролює владу у росії

Фактично це повернення США у сім'ю, – Микола Томенко про саміт G7 і підтримку України

Ніхто не знає умов угоди, який її термін дії і хто її підпише, – Михайло Шейтельман про угоду Трампа з Іраном

«Спалахи будуть, але це як курка без голови»: експерт оцінив, чи займеться Трамп росією після Ірану

«Не готова брати участь у всьому цьому»: Михайло Шейтельман розповів, куди пропала голова Нацбанку рф Набіуліна

Політика росії ідентична для Молдови, Грузії, Вірменії, України та Білорусі, – Тигран Авакян

Після війни сядемо, спільну комісію створимо, – Михайло Шейтельман про історичні проблеми з Польщею

Давайте говорити зараз напряму, поки Трамп займається Іраном, – експерт о про лист Зеленського путіну

Інформаційна складова відіграє таку роль, як і військова складова, – експерт про удари по НПЗ

«У них немає своєї балістики»: експерт розповів, чим закінчаться погрози Лукашенко воювати проти України

І не помітять, як з'являться зелені чоловічки, - політтехнолог про наростаючу атаку рф на Європу

Показати ще