Томенко спрогнозував, що готують політики в 2021 році: "Новий ситуативний розклад сил"

Читать на русском
Николай Томенко

Новий політичний рік в Україні - нові політичні розклади

Про це пише Микола Томенко на своїй сторінці у мережі Facebook, передає «Знай» Далі наводимо слова автора без коментарів.

Грішний визнаю, але зранку вирішив переглянути один сумновідомий телеканал, щоб зрозуміти - що планують друзі Путіна в новому політичному році в нашій країні.

На каналі кума Путіна спочатку показали фільм про корупціонерів Лазаренка і Тимошенко, а згодом у рубриці прихованої політичної реклами або політичної джинси радісно прокоментували такий собі «народний» рейтинг, в якому найбільше потерпають від влади і захищають простий народ: Порошенко, Онуфрій, Шарій, Медведчук і Усик?!

І світоглядно добили мене остаточно тим, що розпочали на каналі «російського світу» показ знаменитого британського серіалу «суто англійські вбивства»! Може хочуть показати спражню «злочинну» сутність Західного світу?!

Попередній висновок такий:

в 2021 політичному році команда Медведчука розглядає Порошенка як тактичного союзника у боротьбі проти Зеленського та за дочасні парламентські вибори; натомість Тимошенко обравши політику підтримку нинішнього Президента (голосування за бюджет і кадрові призначення у владі) перейшла у статус політичного опонента Медведчука. Подивимося як довго протримається це новий ситуативний політичний розклад сил в Україні-2021.

Отож, далі буде…


Віткоффа мали вже давно звільнити: експерт відреагував на переговори США та Росії

«Під покровом ночі в клубі Віткоффа»: експерт пояснив, навіщо потрібні знову переговори з Майямі

Трамп хоче виборів, а ми – перемир’я: Микола Томенко оцінив, як можна розіграти цю карту на Різдво

Паралельні світи: експерт пояснив, чому поки що не варто звертати увагу на різні мирні плани

А в нас вибори будуть не як у росії: експерт оцінив, чи гарантують США безпеку Україні, щоб провести вибори

Трамп побачив себе у Зеленському, тільки молодого, - Михайло Шейтельман

Юрій Ванетик розповів про те, чому США було б вигідно та правильно повернути «кіберкаперів»

Новий етап: експерт розповів, про що були переговори у Лондоні

Замах чи випадковість: експерт розкрив свої версії, чому дрони літали у Дубліні

Методом нескінченних поїздок Віткоффа до путіна мир досягнутий не буде, – Михайло Шейтельман

Юрій Ванетик розповів, чому план Трампа-Рубіо може стати реальним кроком до закінчення війни в Україні

Мирні переговори перетворилися на гастрономічну екскурсію: експерт заявив, що найцікавіше з переговорів у Москві – це кулінарія

Це точно не зрада, але й не перемога, – Микола Томенко про мирний план США після Флориди

«Кая Каллас має вимагати, а не боятися»: експерт заявив, що Європа пасує у переговорах

Нам потрібно протриматись 2-3 тижні: експерт пояснив, як Україні вийти з переговорного процесу без капітуляції

Чого Україні чекати від Росії?

Спецпредставник президента США допомагає президенту росії обманювати президента США, – Михайло Шейтельман

Низова політика: експерт заявив, що мирні плани мають влаштовувати не президентів, а народи

«Росію буде знищено швидше»: експерт оцінив наслідки нападу на Європу для путіна

Показати ще