В "ЛНР" відчувається гостра нестача питної води

Читать на русском
В "ЛНР" відчувається гостра нестача питної води

13 жовтня через ремонт на Ровеньківському магістральному водоводі діаметром 800 призупинена подача води в Ровеньки і чотири населених пункти Свердловського району.

Без водопостачання залишаться мешканці селищ міського типу Павлівка, Володарськ, сіл Нагірне і Медвежанка окупованого Свердловського району.

Представники окупаційної адміністрації закликали місцевих мешканців забезпечити необхідний запас питної води.

Варто зазначити, що у т. зв. "ЛНР" постійні проблеми з водопостачанням.

Так, наприклад, мешканці кількох вулиць окупованого селища Металіст, а саме: Октябрьська, Молодіжна,Південна відчувають постійні проблеми з водопостачанням. Справа втім, що частина мереж селища Металіст запитана від Петровського, а інша частина-від Айдарського водозабору. Мережі, які запитані від Айдарського водозабору наразі працюють фактично в аварійному режимі прокачуючи лише 300 кубометрів води замість 1000 куб довоєнної норми.

Аналогічна ситуація з водопостачанням спостерігається і на території окупованого Лутугинського району Луганської області. Зокрема, мешканці смт Білоріченський постійно відчувають гостру нестачу питної води. Вода подається в обмеженной кількості -500 кубометрів.

Власною питною водою окупаційна адміністрація т.зв. "ЛНР" споживачів практично не забезпечує, через її брак. Головні джерела постачання розташовані на контрольованій ЗСУ території Луганської області. За кошти українських платників податків питну воду споживають мешканці окупованих районів Луганської області. Зокрема, Первомайська, Стаханова, Кіровська, Алчевська, Хрустального, Антрацита та інших населених пунктів.

Примітно,що свого часу з Росії гуманітарним конвоєм в "ЛНР" були надіслані 9 погружних і 4 центробіжних насосів,щоб вирішити проблему водопостачання захоплених бойовиками територій, зробити водоподачу в цих регіонах незалежною від української сторони.Однак,незважаючи на "гуманітарну допомогу" РФ, проблему незалежного водопостачання "уряду" т.зв. "ЛНР" так і не вдалося вирішити.

Автор: Д. Снєгирьов


«Це гарантія війни»: експерт оцінив, чи не втечуть західні війська з України, якщо рф нападе знову

Душа стискається від темряви, від болю, горя та туги

Коли росіяни почали накопичувати війська на кордоні, треба було просто провести навчання НАТО в Україні, - Гаррі Табах

«Перемир'я допомогло організувати атаку»: експерт пояснив, чому Х-22 знову полетіли на Київ

Терпіння, техніка та демографія: філософ пояснив, чим насправді виграються війни

Прагматика проти фанатизму: експерт оцінив, який режим у Китаї нам потрібен

Це математика: експерт розповів, що потрібно зробити, щоб знищити всіх росіян, які зайшли на нашу територію

Світло, холод та ракетні удари: експерт оцінив прогрес на мирних переговорах

Виробництво та споживання: експерт пояснив, чому в Україні інфляція

Юрій Ванетик розповів про дивну, але затребувану логіку «Ради миру» Дональда Трампа

"Ще один плюс, який заробив собі Трамп": експерт пояснив, навіщо США погрожували Гренландії

«Всі ті ж тези»: експерт оцінив виступ Трампа у Давосі

Дипломат розповів, як росія з приходом путіна нищила авторитет України: «Виділялися мільярди доларів»

Рада несподіваних гостей: експерт пояснив, яку Раду миру створює Трамп

Якщо дати Америці захопити далеку Гренландію, то відгукнеться вся ця катастрофа у нас, – політтехнолог

Росіяни винищують все, що може називатися українським, – соціолог про окуповані території

Чи ефективний метод боротьби з корупцією – смертна кара? – експерт про досвід Південної Кореї

Політтехнолог пояснив, чому не можна допустити переходу Трампа на бік рф

Це буде найганебніша війна в історії США, – експерт про захоплення Гренландії

Показати ще