Андрій Білецький звернувся до українців у розпал коронавірусу: «Наш перший обов'язок як патріотів…»

Читать на русском
Андрій Білецький, АЗОВ

Зараз, у часи карантину, ізоляції, медичної та економічної кризи, наш перший обов'язок як патріотів — захист найбільш вразливих категорій українців.

Ми оголошуємо (https://www.youtube.com/watch?v=PcaGAdVVsyc%29&feature=youtu.be набір у проект #НКВолонтери, в який вже записалося більше тисячі небайдужих людей з усієї країни. Ми пропонуємо нашу розгалужену волонтерську мережу для допомоги МОЗ. Нам потрібна твоя участь: транспортними засобами, медичними знаннями або будь-чим іншим. Приєднуйтесь.

▪️ +380 (95) 002 30 49

▪️ https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdpj5MgfNeRi5sO6pultJhMIsFRQ4NmT-SiUYR8HVDKdw6zSQ/viewform?usp=send_form

(https://forms.gle/CQKAS3PHqckntDHQA)Бережіть себе. Разом переможемо.


Я вважав, що ми вже закрили сторінку взаємного вибачення, – Микола Томенко про конфлікт із Польщею

Юрій Ванетик розповів про те, чому довіра до американських ЗМІ падає та як її повернути

«Він уже тоді бачив це»: митрополит розповів про нового переговірника Трампа Феофіла III

«Держбезпека керує країною»: історик пояснив, хто насправді контролює владу у росії

Фактично це повернення США у сім'ю, – Микола Томенко про саміт G7 і підтримку України

Ніхто не знає умов угоди, який її термін дії і хто її підпише, – Михайло Шейтельман про угоду Трампа з Іраном

«Спалахи будуть, але це як курка без голови»: експерт оцінив, чи займеться Трамп росією після Ірану

«Не готова брати участь у всьому цьому»: Михайло Шейтельман розповів, куди пропала голова Нацбанку рф Набіуліна

Політика росії ідентична для Молдови, Грузії, Вірменії, України та Білорусі, – Тигран Авакян

Після війни сядемо, спільну комісію створимо, – Михайло Шейтельман про історичні проблеми з Польщею

Давайте говорити зараз напряму, поки Трамп займається Іраном, – експерт о про лист Зеленського путіну

Інформаційна складова відіграє таку роль, як і військова складова, – експерт про удари по НПЗ

«У них немає своєї балістики»: експерт розповів, чим закінчаться погрози Лукашенко воювати проти України

І не помітять, як з'являться зелені чоловічки, - політтехнолог про наростаючу атаку рф на Європу

«Ці дрони можуть мати політичні наслідки»: експерт розповів, чи буде реакція НАТО на атаку на Румунію

Насправді йде битва за Київ, не за Донбас, не за Крим, – Микола Томенко

"Китай може поглинути росію": політик розповів, як мирно захопити території

Народ чекає світлої надії, миру та свободи

Від того, який буде новий світовий порядок, залежить, як будуть жити українці наступні 40 років, – експерт з геополітики

Показати ще