Зінченко увійшов до трійки кращих футболістів: “претендує на почесний приз”

Читать на русском
Александр Зинченко, Манчестер Сити

Гравець Манчестер Сіті Олександр Зінченко може отримати почесну нагороду

Футболіст збірної України за останній місяць зими провів відразу п’ять поєдинків і заслужив своєю грою включення в число претендентів на кращого гравця місяця.

Зінченко з’явився на останніх хвилинах матчу проти Шальке в Лізі чемпіонів, повністю відіграв два матчі АПЛ проти Челсі і Вест Хем, відіграв всі 90 хвилин в матчі Кубка Англії з Ньюпорт Каунті, а також відбігав 120 хвилин фінального матчу Кубка англійської Ліги проти Челсі.

Суперниками Зінченко за нагороду найкращому гравцеві місяці стали представники атакуючої лінії – Серхіо Агуеро і Рахім Стерлінг.

Ботокс вразив залишки мозку: Путін оскандалився брехнею про особисте

Нагадаємо, півзахисник Манчестер Сіті і збірної України з футболу Олександр Зінченко встановив унікальний рекорд в англійській Прем’єр-лізі.
Перемога над лондонським Вест Хемом в рамках домашнього матчу 28-го туру АПЛ з рахунком 1: 0 стала 13-ю поспіль для українця. у всіх матчах в яких грав Зінченко, «городяни» незмінно перемагали.
Відзначимо, що Олександр Зінченко гарантував собі можливу медаль чемпіона Англійської Прем’єр -Ліга.
Український лівий захисник Ман Сіті Олександр Зінченко в матчі 28-го туру чемпіонату Англії допоміг команді обіграти Вест Хем 1: 0. Олександр Зінченко вийшов на звичній для себе позиції лівого захисника, відіграв весь матч, але в цей раз був більше зосереджений на грі в обороні і результативними діями не відзначився.

Ця зустріч стала для 22-річного футболіста вже 5-й в поточному сезоні Прем’єр-ліги і у всіх він вийшов в стартовому складі. Таким чином, він заслужив право отримати медаль чемпіонату.

Варто сказати, що для того, щоб отримати медаль АПЛ, потрібно провести мінімум п’ять матчів у складі команди чемпіона.

У турнірній таблиці Ман Сіті після 28-ми турів другої, програючи Ліверпулю один бал і випереджаючи на 8 йде третім Тоттенхем.

Нагадаємо, раніше український півзахисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко розповів про зіркового фаната Усика з Манчестер Сіті.

Як повідомляла Politeka, Зінченко може піти з Манчестер Сіті цієї зими.

Також Politeka писала, що Зінченко тріумфально провів матч проти Ліона.

Українська фітнес-модель Федосєєва побешкетувала у ванній, показавши всю себе: "Не відірватися"

Олімпійський чемпіон Тихонов жорстко засудив протести в Білорусі: "Лупив би як собак"

Саленко висловився про конфлікт України і Росії: "Пора вже закінчувати цю дурницю"

Українська фітнес-модель Юлія Мішура роздяглася і блиснула вражаючими рельєфами: "Ого!"

Ломаченко висловився про конфлікт Росії та України: "Ми є одним народом"

Український футболіст Алієв похвалив Путіна: "Хочу, щоб ми дружили"

Усик потрапив під каток критики через симпатію до росіян: "Довбешку відбили"

Український боксер Редкач відреагував на гучний скандал в Полтаві: "Навіть ніхто в ніс не дав"