Айнтрахт знищив Шахтар, вибивши з Ліги Європи: результат матчу

Читать на русском
Shakhtar Donetsk

Шахтар програв німецькому Айнтрахту і покинув розіграш Ліги Європи

У матчі-відповіді 1/16 Ліги Європи Айнтрахт приймав донецький Шахтар, перший матч між цими командами закінчився 2: 2, тому українській команді потрібно було забивати.

Матч почався дуже невиразно з боку гірників, і перші двадцять хвилин м’яч просто перекочували з флангу на фланг, а ось Айнтрахт першу ж свою атаку перетворив в гол, це центр захисту провалився і Йович розстріляв П’ятова.

А через п’ять хвилин німці шокували Шахтар вдруге, Матвієнко заблокував удар футболіста команди з Франкфурта рукою, і арбітр впевнено показав на одинадцять метрів, пенальті впевнено реалізував Аллі, і це було вже 2-0, холодний душ для української команди в першому таймі. Перша половина зустрічі так і закінчилася.

На другий тайм Шахтар вийшов зовсім іншим, і почав поступово нагнітати в атаці, що і призвело до голу, Ісмаїлі прострілив, а Мораес забив. Після цього гірники відчули впевненість і притиснули господарів до їхніх воріт, спершу Марлос класно пробивав але влучив у поперечину, а через десять хвилин Болбат зробив навіс, який ударом головою завершував Тайсон, але і тут фортуна повернулася спиною до українців, німців знову врятувала перекладина.

Тотальне невезіння на цьому не закінчилося, як то кажуть не забиваєш ти забивають тобі. Марлос обрізався біля воріт Траппа і Франкфурт вибіг в контратаку, яка закінчилася голом Аллі, варто сказати що Пятов в цьому моменті допустився помилки, 3: 1 і тут стало ясно, що для гірників се скінчилося, а через вісім хвилин Айнтрахт забив в четвертий раз, це Ребич пробив з лінії штрафного майданчика, і знову дуже невпевнено зіграв Пятов.

Таким чином в через невезіння, суддівських рішень (в першому матчі) і персональних помилок Шахтар залишає Лігу Європи вже в першій стадії плей-офф.

Айнтрахт-Шахтар – 4: 1 (перший матч 2: 2)

Голи: Йович, 23, Алле, 27 (пен), 80

Ребич, 88 – Мораес, 63

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.

Українська фітнес-модель Федосєєва побешкетувала у ванній, показавши всю себе: "Не відірватися"

Олімпійський чемпіон Тихонов жорстко засудив протести в Білорусі: "Лупив би як собак"

Саленко висловився про конфлікт України і Росії: "Пора вже закінчувати цю дурницю"

Українська фітнес-модель Юлія Мішура роздяглася і блиснула вражаючими рельєфами: "Ого!"

Ломаченко висловився про конфлікт Росії та України: "Ми є одним народом"

Український футболіст Алієв похвалив Путіна: "Хочу, щоб ми дружили"

Усик потрапив під каток критики через симпатію до росіян: "Довбешку відбили"

Український боксер Редкач відреагував на гучний скандал в Полтаві: "Навіть ніхто в ніс не дав"