Зінченко осоромився і ефектно виправив помилку: відео результативних дій українського футболіста

Читать на русском
Александр Зинченко, Манчестер Сити

Український гравець Манчестер Сіті Олександр Зінченко міг стати антигероєм матчу чемпіонату Англії, але своїми результативними діями загладив провину за грубу помилку

Українець вийшов у стартовому складі манчестерської команди на поєдинок 20-го туру англійської Прем’єр-ліги, уже звично зайнявши позицію лівого захисника.

У першому таймі, коли Манчестер Сіті вже вийшов вперед після точного удару Давіда Сільви, Саутгемптону вдалося зрівняти рахунок через грубу помилку Олександра Зінченка на 37-й хвилині. Гравець збірної України втратив м’яча поблизу свого штрафного майданчика, чим скористався П’єр-Еміль Хойб’єрг, пробивши в дев’ятку.

Під кінець першої половини зустрічі манчестерському клубу вдалося знову вийти вперед завдяки автоголу, а вже в доданий час – зміцнити свою перевагу після результативної передачі Зінченка на Серхіо Агуеро. Українець видав ефектний пас з флангу прямо на голову аргентинцеві, який встановив остаточний рахунок у матчі – 3:1.

Гольова передача в поєдинку з Саутгемптоном стала для Олександра Зінченка першою в цьому сезоні в англійській Прем’єр-лізі. А сам матч – третім для українця в чемпіонаті Англії.

У ДТП розбився чемпіон світу: подробиці і фото страшної аварії

Усього Зінченко взяв участь у цьому сезоні у складі Манчестер Сіті в дев’яти матчах у всіх турнірах, у яких відзначився двома результативними пасами.

Нагадаємо, раніше український футболіст забив вирішальний пенальті в поєдинку 1/4 фіналу Кубка англійської ліги з Лестером (1:1, пен. 3:1) і вивів Манчестер Сіті в півфінал турніру.

У першому таймі рахунок у грі на 14-й хвилині відкрив півзахисник манчестерського клубу Кевін де Брюйне, проте в другій половині зустрічі Лисицям вдалося відігратися завдяки точному удару Марка Олбрайтона. Доля путівки до півфіналу визначалася в серії пенальті, де вирішальну роль зіграв Олександр Зінченко.

Українець підійшов до точки за рахунку 2:1 на користь Манчестер Сіті та ефектним ударом відправив м’яч практично в дев’ятку воріт Лестера, чим здобув перемогу для своєї команди.

Нагадаємо, раніше український півзахисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко розповів про зіркового фаната Усика з Манчестер Сіті.

Як повідомляла Politeka, Зінченко може піти з Манчестер Сіті цієї зими.

Також Politeka писала, що Зінченко тріумфально провів матч проти Ліона.

Українська фітнес-модель Федосєєва побешкетувала у ванній, показавши всю себе: "Не відірватися"

Олімпійський чемпіон Тихонов жорстко засудив протести в Білорусі: "Лупив би як собак"

Саленко висловився про конфлікт України і Росії: "Пора вже закінчувати цю дурницю"

Українська фітнес-модель Юлія Мішура роздяглася і блиснула вражаючими рельєфами: "Ого!"

Ломаченко висловився про конфлікт Росії та України: "Ми є одним народом"

Український футболіст Алієв похвалив Путіна: "Хочу, щоб ми дружили"

Усик потрапив під каток критики через симпатію до росіян: "Довбешку відбили"

Український боксер Редкач відреагував на гучний скандал в Полтаві: "Навіть ніхто в ніс не дав"