Українські грації стали кращими в Європі: результати змагань з художньої гімнастики в Італії вражають

Читать на русском
гимнастика

Українські гімнастки вибороли три медалі – дві золоті й одну срібну – на змаганнях в Італії

Міжнародний європейский турнір проходив в італійському місті Пескара.

Лідер української збірної Влада Никольченко  (72,000 бала) посіла перше місце, обійшовши італійок Мілену Балдассарі (71,050) та Олександру Аджурджукулезе (69,950). Таким чином, дівчина стала кращою серед сеньйорок.

Серед юніорок найкраще виступила Вікторія Онопрієнко (66,750). Змагання складалися з вправ із обручем, м’ячем та булавами. У композиції зі стрічкою чемпіонка була друга. Друге й третє місця посіли італійка Єва Герарді та німкеня Маргарита Колосов відповідно.

Тіна Кароль здивувала всіх на березі Чорного моря: ці фото пояснюють все

Друге місце дівчата посіли у групових вправах із результатом 40,700. Вони поступилися лише італійкам (45,100). Третє ж місце посіла команда Німеччини (31,050).

Наступні змагання українську збірну очікують 17-19 серпня у Мінську – це буде Кубок світу.

Нагадаємо, що українська теннісітка, п’ята ракетка світу Еліна Світоліна відмовилася їхати на турнір в Росії. Директор Moscow River Cup Олександр Островський бачив в цьому політичні причини.

Український журналіст Максим Шилін впевнений, що не можна порівнювати відмову першої ракетки України Еліни Світоліної виступити на турнірі в Москві з боєм Олександра Усика в столиці Росії в фіналі Всесвітньої суперсерії боксу (WBSS), це некоректно. Журналіст упевнений, ці рішення мають абсолютно протилежні причини.

Відзначимо, що український легкоатлет Михайло Кохан став рекордсменом в метанні п’ятикілограмового молота серед спортсменів віком до 20 років. Таким серйозним досягненням 17-річний українець відзначився на чемпіонаті Європи U-18, який проходить в угорському Дьйорі.

Кохан побив попередній світовий рекорд з першої ж спроби під час кваліфікації: юний спортсмен метнув снаряд на 82,42 метра. Однак на цьому легкоатлет не зупинився і вже в шостій спробі побив власний рекорд, метнувши молот на 87,82 метра. Такі вражаючі результати дозволили Кохану завоювати перше місце на чемпіонату.

«Золото» Кохана стало другим для українців на чемпіонаті в Дьйорі. Напередодні перше місце серед дівчат посіла українка Валерія Іваненко, метнувши молот на 73,25 метра.

Нагадаємо, український спортсмен встановив новий світовий рекорд.

Українська фітнес-модель Федосєєва побешкетувала у ванній, показавши всю себе: "Не відірватися"

Олімпійський чемпіон Тихонов жорстко засудив протести в Білорусі: "Лупив би як собак"

Саленко висловився про конфлікт України і Росії: "Пора вже закінчувати цю дурницю"

Українська фітнес-модель Юлія Мішура роздяглася і блиснула вражаючими рельєфами: "Ого!"

Ломаченко висловився про конфлікт Росії та України: "Ми є одним народом"

Український футболіст Алієв похвалив Путіна: "Хочу, щоб ми дружили"

Усик потрапив під каток критики через симпатію до росіян: "Довбешку відбили"

Український боксер Редкач відреагував на гучний скандал в Полтаві: "Навіть ніхто в ніс не дав"