Роздали м’ячі і бутси: у ФІФА назвали кращих гравців року

Читать на русском
Кубок мундиаля 2018

Лука Модріч, Кіліан Мбаппе, Харрі Кейн і Тібо Куртуа отримали головні індивідуальні призи

Після фіналу чемпіонату світу Франція – Хорватія – 4:2 були нагороджені призами кращі гравці мундіалю.

Золотий м’яч чемпіонату світу виграв хорватський півзахисник Лука Модріч, Срібний м’яч дістався плеймейкеру збірної Бельгії Едену Азару, Бронзовий м’яч вручили французькому форварду Антуану Грізманну, повідомляє Znaj.sport.

Золоту бутсу отримав англійський нападник Харрі Кейн, який забив 6 м’ячів, Срібна бутса у французського форварда Антуана Грізманна (4 голи і 2 передачі), Бронзова бутса дісталася бельгійському воротареві Тібо Куртуа. Зазначимо, що також по 4 м’ячі забили французький форвард Кіліан Мбаппе, португальський нападник Крішітану Роналду і російський півзахисник Денис Черишев.

Кращим молодим футболістом мундіалю став форвард збірної Франції Кіліан Мбаппе. Премія Фейр-Плей дісталася збірній Іспанії, як найбільш чесній команді чемпіонату світу.

Перемога Франції на чемпіонаті світу

15 липня у Москві відбувся фінал чемпіонату світу з футболу.

Нещасний випадок стався у фіналі ЧС 2018: відео

На 18-й хвилині Маріо Манджукіч відзначився автоголом (до речі першим в історії чемпіонатів світу) і Франція повела в рахунку. На 28-й хвилині хорвати відігралися після голу Івана Перішича. Але на 39-й хвилині французи знову вийшли вперед після голу з пенальті у виконанні Антуана Грізманна.

На 59-й і 65-й хвилинах французи знову відзначилися голами після точних ударів Поль Погба і Кіліан Мбаппе. Хорвати відквитали один м’яч. Маріо Манджукіч скористався помилкою Уго Льоріса. Більше команди не забивали м’ячів.

Як підсумок, Франція виграла два тайми по 2:1, а матч з рахунком 4:2!

Для Франції це друга перемога на чемпіонатах світу. Дідьє Дешам став чемпіоном світу і як тренер, і як гравець (раніше Дешам перемагав на мундіалі 1998 року, на якому був капітаном “Ле Бле”).

Українська фітнес-модель Федосєєва побешкетувала у ванній, показавши всю себе: "Не відірватися"

Олімпійський чемпіон Тихонов жорстко засудив протести в Білорусі: "Лупив би як собак"

Саленко висловився про конфлікт України і Росії: "Пора вже закінчувати цю дурницю"

Українська фітнес-модель Юлія Мішура роздяглася і блиснула вражаючими рельєфами: "Ого!"

Ломаченко висловився про конфлікт Росії та України: "Ми є одним народом"

Український футболіст Алієв похвалив Путіна: "Хочу, щоб ми дружили"

Усик потрапив під каток критики через симпатію до росіян: "Довбешку відбили"

Український боксер Редкач відреагував на гучний скандал в Полтаві: "Навіть ніхто в ніс не дав"