Баварія виграла Бундеслігу за п’ять турів до фінішу

Читать на русском
Бавария

Мюнхенці вшосте поспіль стали найкращими у Бундеслізі

Після 28 турів Бундесліги Баварія випереджала найближчого переслідувача, Шальке, на 17 очок.

Таким чином, “кобальтовим” потрібно було набирати 18 балів в останніх 6 матчах і сподіватися на 6 поразок Баварії, щоб стати чемпіонами, повідомляє Знай.Спорт.

Баварії, щоб зняти всі питання, було достатньо перемогти Аугсбург на виїзді.

Проте спочатку мюнхенці забили у власні ворота – інтриги вирішив додати Ніклас Зюле. Однак потім м’ячі Корентена Толіссо, Хамеса Родрігеса, Арьєна Роббена і Сандро Вагнера зняли всі питання — 1:4.

Незважаючи на кризу протягом сезону і звільнення Карло Анчелотті, Баварія знову виграла чемпіонат. Цей титул став для мюнхенців 28-м в історії і 6-м поспіль.

Тепер Юпп Хайнкес намагатиметься принести Баварії перемогу в Лізі чемпіонів. У першому матчі чвертьфіналу команда обіграла на виїзді Севілью з рахунком 1:2.

Для Хайнкеса це вже четверте чемпіонство з Баварією. Раніше він вигравав титул в сезонах 1988/89, 1989/90 і 2012/13.

Нагадаємо, Манчестер Сіті, щоб стати чемпіоном Англії сезону 2017/2018, необхідно було перемагати Манчестер Юнайтед.

Перший тайм виграв Манчестер Сіті з рахунком 2:0 завдяки голам Венсана Компані та Ілкая Гюндогана.

Але в другій половині зустрічі все перевернулося з ніг на голову. Поль Погба на 53-й та 55-й хвилинах зміг зрівняти рахунок. А на 69-й хвилині Кріс Смоллінг і зовсім вивів “червоних дияволів” вперед. Як підсумок, команда Жозе Моурінью перемогла на “Этіхад Стедіум” з рахунком 2:3.

Чемпіонство Ман Сіті відкладається на наступні тури. Найближчі матчі команда Хозепа Гвардіоли зіграє з Тоттенгемом і Суонсі Сіті.

Цікаво, що МЮ не дозволив Ман Сіті побити свій власний рекорд, а саме стати чемпіоном Англії раніше 13 квітня, що вдалося “червоним дияволам” у 2000-му році.

"Били саме туди": окупанти змінили тактику ракетних ударів, у чому небезпека

Як виростити ранні огірки хрусткими та солодкими поза теплицею: секрети досвідчених городників

"Потрібно з великою обережністю": експерт розкрив важливу інформацію про ракетні обстріли

Смартфон погано ловить Wi-Fi: що потрібно зробити, щоб вирішити цю проблему

"Намагаються просуватися убік": експерт розкрив, де окупанти готуються до нового прориву

Виросте пишна та ароматна: коли навесні потрібно висаджувати петрушку

Масова мобілізація та новий формат військ: розкрито план окупантів на 2024 рік

Нові масовані удари: ворог накопичив ракети, українців попередили, якими тепер будуть атаки

Втомитеся викликати майстра: названі місця в будинку, де не можна ставити холодильник

"Найближчим часом буде ліквідована": зʼявилися сумні новини з Лиманського напрямку

Ситуація на фронті різко змінилася: чим обернулися операції в Курській і Бєлгородській областях рф

Ситуація навколо Бахмута несподівано змінилася: окупанти знайшли собі дві нові цілі

Що зробити, якщо смартфон впав у воду: важливі поради, які врятують ваш пристрій

Названо шкідливий засіб, що міститься у горщиках магазинних орхідей: краще відразу пересадити