Наша гордість: Світоліна феєрично розгромила росіянку

Читать на русском
свитолина

Перша ракетка України Еліна Світоліна виграла престижний тенісний турнір, обігравши росіянку Дар’ю Касаткіну

Українка другий рік поспіль стала переможницею великого турніру категорії WTA Premier у Дубаї.

У фіналі вона легко обіграла 24-у ракетку світу росіянку Дар’ю Касаткіну (6: 4, 6: 0).

Нагадаємо, в півфінальному матчі українка з рахунком 6:3, 6:3 перемогла шосту ракетку турніру німкеню Ангеліку Кербер.

Світовий рейтинг тенісистів: українці порадували результатом

Варто відзначити, що титул в Дубаї став для Світоліної 11-м в кар’єрі, а також другим у новому сезоні.

А ще українка стала лише третьою тенісисткою після Вінус Вільямс і Жюстін Енен, яка зуміла захистити перемогу на катарському харді.

Таким чином, Еліна Світоліна наздогнала Петру Квітову в рейтингу найтитулованіших тенісисток сезону.

Варто відзначити, що за перемогу на Dubai Tennis Championships українка заробила 500 рейтингових очок і 511 тисяч доларів призових.

Нагадаємо, в нинішньому сезоні українка зуміла пробитися в чвертьфінал Відкритого чемпіонату Австралії, а також виграла турнір в Брісбені.

Як писала Politeka, в Росії влаштовують тенісний турнір, куди заманюють українську чемпіонку Еліну Світоліну. Жіночий тенісний турнір категорії International відбудеться в Москві з 23 по 29 липня 2018 року. Директор турніру Олександр Островський назвав бюджет і можливих учасників турніру.

"Били саме туди": окупанти змінили тактику ракетних ударів, у чому небезпека

Як виростити ранні огірки хрусткими та солодкими поза теплицею: секрети досвідчених городників

"Потрібно з великою обережністю": експерт розкрив важливу інформацію про ракетні обстріли

Смартфон погано ловить Wi-Fi: що потрібно зробити, щоб вирішити цю проблему

"Намагаються просуватися убік": експерт розкрив, де окупанти готуються до нового прориву

Виросте пишна та ароматна: коли навесні потрібно висаджувати петрушку

Масова мобілізація та новий формат військ: розкрито план окупантів на 2024 рік

Нові масовані удари: ворог накопичив ракети, українців попередили, якими тепер будуть атаки

Втомитеся викликати майстра: названі місця в будинку, де не можна ставити холодильник

"Найближчим часом буде ліквідована": зʼявилися сумні новини з Лиманського напрямку

Ситуація на фронті різко змінилася: чим обернулися операції в Курській і Бєлгородській областях рф

Ситуація навколо Бахмута несподівано змінилася: окупанти знайшли собі дві нові цілі

Що зробити, якщо смартфон впав у воду: важливі поради, які врятують ваш пристрій

Названо шкідливий засіб, що міститься у горщиках магазинних орхідей: краще відразу пересадити